KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafik 6695239
nr 669 5239
11st, diverse, bland annat. 1700-tal
Utrop:
300 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 29 november 2010
kl 17:36:09
300 kr
900 kr
900 kr
950 kr
1.100 kr
1.600 kr
1.700 kr